fbpx

Nazywam się Patrycjusz Rodzyński i jestem założycielem i Prezesem Zarządu firmy brokerskiej CERTUM z Torunia. Jestem z wykształcenia prawnikiem. Pracuję jako broker ubezpieczeniowy od 2003 roku.

CERTUM to broker ubezpieczeniowy dla firm. Jedną z naszych specjalizacji jest obsługa firm transportowych i spedycyjnych w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych, ubezpieczeń OCP oraz gwarancji transportowych. Działamy na rynku od 2011 roku i w tym czasie zawarliśmy blisko 10 000 polis komunikacyjnych. Ubezpieczamy floty liczące od kilkunastu do setek pojazdów.

Współpracujemy z liderami rynku, których polisy są akceptowane przez wszystkie wiodące firmy leasingowe, a ich warunki cenowo są w ponad 90% przypadków korzystniejsze niż te przedstawiane przez leasing.

Współpraca z brokerem może przynieść Twojej firmie następujące korzyści:

  • dostęp do wszystkich ubezpieczycieli na polskim rynku
  • konkurencyjne warunki ubezpieczeń: niskie stawki, szeroki zakres ubezpieczenia, niestandardowe klauzule i rozwiązania
  • przejęcie większości obowiązków przez brokera
  • ograniczenie formalności do minimum
  • odpowiedzialność brokera za błędy i zaniechania

CERTUM dodatkowo zapewnia szybką i sprawną obsługę ubezpieczeń i gwarancji transportowych dzięki zastosowaniu automatyzacji w zakresie przetwarzania danych o pojazdach, generowania wniosków, dokumentów i korespondencji. Nasi pracownicy mogą skupić się na tym co na prawdę ważne – uzyskanie polis dla Twojej firmy szybko i w dobrej cenie.